Prag Tirana / Ekipi mbyll përgatitjet

Prag Tirana / Ekipi mbyll përgatitjet

435
SHPËRNDAJE

Ekipi ka mbyllur sot pasdite përgatitjet për ndeshjen e javës së 34-rt ndaj Tiranës.

Nën drejtimin e trajnerit Daja dhe stafit teknik pasdite në orën 18:00 u zhvillua një seancë stërvitore në ambjentet e stadiumit ‘Skënderbeu’.

Në prag të ndeshjes tekniku bardhekuq ka dhënë këshillat e fundit taktike si dhe ka provuar lojtarët që mund të zbresin nesër në fushë nga minuta e parë.

Pavarësisht probleme të shumta me dëmtimet dhe gjëndjen gripale, stafi mjekësor ka rikuperuar të gjithë lojtarët për këtë takim. Përveç Lilaj dhe Malaj, trajneri Daja do të ketë në dispozicion të gjithë kontigjentin e lojtarëve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU