Prezantohet Ogunjimi: Jam pjesë e një klubi të madh europian

Prezantohet Ogunjimi: Jam pjesë e një klubi të madh europian

366
SHPËRNDAJE

Marvin Ogunjimi është zyrtarisht lojtar i Skënderbeut. Sulmuesi Belg ka firmosur sot paradite kontratën që e lidh me klubin tonë për një vit.

Në prononcimin e tij të parë si lojtar bardhekuq, Ogunjimi do të shprehej: Jam shumë i lumtur që firmosa me Skënderbeun. Kam gjetur këtu një familje të madhe dhe ambjent mjaft të ngrohtë. Jam pjese e nje klubi te madh europian. Shpresoj te jap kontributin tim ne fitimin e titullit kampion.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU