Skënderbeu – Kukësi, dalin në shitje biletat

Skënderbeu – Kukësi, dalin në shitje biletat

2898
SHPËRNDAJE

Të premte, ora 18:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Kukësit në kuadër të javës se 26-të të kategorisë superiore. Të mbështesim Ujqërit drejt qëllimit final, titullit kampion.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 100 Lekë të reja

Tribuna C – 200 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 300 Lekë të reja

Gold A dhe B – 1000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU