Skënderbeu – Laçi, dalin në shitje biletat

Skënderbeu – Laçi, dalin në shitje biletat

844
SHPËRNDAJE

Skuadra ka nevojë për përkrahje masive për të vijuar sezonin me rezultate pozitive.

Sfida e javës së 21-të e sezonit futbollistik 2016/2017 do të luhet në datën 11 shkurt në orën 14:00! Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 100 Lekë të reja

Tribuna C – 200 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 300 Lekë të reja

Gold A dhe B – 1000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU