Skënderbeu – Luftëtari, hyrja falas

Skënderbeu – Luftëtari, hyrja falas

808
SHPËRNDAJE

Nëntë pikë të plota në tre ndeshjet e para. “Ujqërit” vazhdojnë të bëjnë punën më së miri pavarësisht sulmese nga të gjitha anët që kohët e fundit klubi ynë po merr.

Sfida e rradhës, e katërta për sezonin futbollistik 2016 – 2017 do të luhet në datën 24 Shtator në orën 17:00 përballë ekipit të Luftëtarit! Përpos tribunës kryesore Gold A – Gold B dhe VIP, që do të jetë me pagesë, 1000 Lekë të reja, hyrja në çdo sektor tjetër të stadiumi do të jetë e lirë.

#EjanëStadium

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU