Skënderbeu – Mladá, biletat nesër në shitje

Skënderbeu – Mladá, biletat nesër në shitje

1208
SHPËRNDAJE

Të enjte, 3 gusht ora 20:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Elbasan Arena’, ekipin e Mladá Boleslav. Takim i vlefshëm për raundin e 3-të të UEFA Europa League.

Ju bëjmë thirrje tifozëve për mbështetje maksimale në këtë takim mjaft delikat. Bashkë do ia dalim të kalojmë edhe këtë betejë.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna G dhe C – 200 Lekë

Tribuna D dhe F – 300 Lekë

Tribuna E – 400 Lekë

Tribuna A1, A4 dhe B1, B5 – 1000 Lekë

Tribuna A2, A3 dhe B2, B4 – 1500 Lekë

Tribuna B3 – 2000 Lekë

Tribuna VIP – 4000 Lekë

Biletat mund ti gjeni në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit në Korçë dhe pranë biletarisë në stadiumin ‘Selman Stermasi’ në Tiranë prej nesër ora 16:00 dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit ‘Elbasan Arena’ prej ditës së martë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU