Skënderbeu – Partizani, dalin në shitje biletat

Skënderbeu – Partizani, dalin në shitje biletat

602
SHPËRNDAJE

Të shtunë, ora 17:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Partizanit. Fitorja e vetmja alternativë për ta mbyllur me nder sezonin 2016/17. Ftojmë tifozët të mbështesin maksimalisht ekipin. Bashkë më të fortë.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 100 Lekë të reja

Tribuna C – 200 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 300 Lekë të reja

Tifozët miq – 200 Lekë

Gold A dhe B – 1000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU