Skënderbeu – Tirana, dalin në shitje biletat

Skënderbeu – Tirana, dalin në shitje biletat

559
SHPËRNDAJE

Të hënë, ora 19:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Tiranës. Fitorja e vetmja alternativë. Ftojmë tifozët të mbështesin maksimalisht ekipin në këto 3 javë të mbetura. Bashkë më të fortë, bashkë ja dalim.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 100 Lekë të reja

Tribuna C – 200 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 300 Lekë të reja

Gold A dhe B – 1000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU