Testi i 3-të miqësor ndaj Rabotniçki

Testi i 3-të miqësor ndaj Rabotniçki

726
SHPËRNDAJE

Prej 10 ditësh ekipi po vijon përgatitjet për UEFA Europa League në Slloveni, atje ku do të zhvillohet dhe 2 takime miqësore që do i vlejnë trajnerit Ilir Daja për të Kolauduar ekipin në prag të ndeshjeve europiane.

Takimi i 3-të miqësor do të zhvillohet nesër, , 18 qershor ndaj ekipit Maqedonas të FK Rabotniçki , ekip që e ka mbyllur sezonin ne vëndin e 3-të në vëndin fqinj. Mbetet për tu përcaktuar dhe orari i zhvillimit të takimit.

Përveç këtij testi miqësor, drejtuesit e klubit kanë programuar edhe një takim tjetër që do të zhvillohet në 21 qershor. #forcaujqër

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU