Ujqërit e vegjël, në turin e dytë të kupës

Ujqërit e vegjël, në turin e dytë të kupës

482
SHPËRNDAJE

U17| Skënderbeu-Elbasani 4-1
Shënues:
Liqeri, Demollari, Goskova, Llazari

U19| Skënderbeu-Shkëndija Durrës 3-0
Shenues:
Pejo, Osmanllari, Shaqe

Është zhvilluar sot në Yrshek, Tiranë, turi i parë i Kupës së Shqipërisë për moshat U17 dhe U19, atje ku të dy ekipet bardhekuqe kanë shijuar fitore bindëse ndaj rivalëve duke kaluar në turin e dytë. #ForcaUjqër

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU