Zbardhet axhenda, mbyllen akreditimet e mediave

Zbardhet axhenda, mbyllen akreditimet e mediave

374
SHPËRNDAJE

Ashtu siç edhe kishim njoftuar paraprakisht mediat, sot në mbrëmje janë mbyllur akreditimet për të ndjekur takimin, Skënderbeu-Kairat në tribunën e mediave të stadiumit ‘Skënderbeu’.

Klubi i futbollit ‘Skënderbeu’ falenderon të gjithë mediat dhe gazetarët për interesin e shfaqur për të ndjekur këtë takim.

Gjithashtu dëshirojmë t’iu njohim me aktivitetit mediatik të ekipeve respektive për nesër, një ditë para ndeshjes.

KF Skënderbeu

Konferenca për shtyp – 17:30
Stërvitja – 18:00 (15 minuta e hapur për mediat)

Kairat Almaty

Konferenca për shtyp – 18:30
Stërvitja – 19:00 (15 minuta e hapur për mediat)

Faleminderit për mirëkuptimin.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU