Skënderbeu – Partizani, dalin në shitje biletat

Skënderbeu – Partizani, dalin në shitje biletat

1798
SHPËRNDAJE

Skuadra ka nevojë për përkrahje masive për të mbyllur sezonin me rezultat pozitiv përball një kundërshtari direkt!

Sfida e javës së 18-të e sezonit futbollistik 2016/2017 do të luhet në datën 22 dhjetor në orën 17:00! Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 200 Lekë të reja

Tribuna C – 300 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 400 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU